środa, 12 czerwca 2013

PODUCHY I PARASOL OGRODOWY

Korzystam ze słońca, którego ostatnio brakowało i fotografuję prace wykonane podczas deszczowych dni. Poniżej kilka nowych ubranek dla Barbie. Ponieważ jestem zwolennikiem wykorzystywania rzeczy  niepotrzebnych  prezentuję ciuszki uszyte ze starych poduszek i połamanego parasola ogrodowego.
 
Pierwsze ubranko - biały płaszcz - uszyłam z  grubej, obiciowej skóry. Dodatkiem do płaszczyka jest czarny, lejący pasek zawiązany z tyłu w dużą kokardę.
 Drugi ciuszek to również płaszczyk. Tym razem w wersji bez rękawków, wykonany ze sztywnego, „woskowanego” materiału. Materiał ten pozyskany został z połamanego parasola ogrodowego (jeszcze nie wypłowiałego od słońca). Płaszczyk wykończyłam czarną „tasiemką” odciętą od starego plecaka. 
 
Na koniec sukienka  „pięciominutówka” uszyta z grubego materiału obiciowego. Materiał nabyłam (podobnie jak skórę) w postaci ozdobnych poduch na „pchlim targu”. Takie poduchy można kupić za kilka złoty a dodatkowo nabywamy piankowy wkład, który przydaje się do innych celów.

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz